O firmie

Czym się zajmujemy?

Gravier Investment ASI S.A. to

Podmiot rynku kapitałowego, zrzeszający ekspertów, którzy swe doświadczenie zdobywali poprzez wieloletnią pracę w bankach, domach maklerskich, oraz towarzystwach funduszy
inwestycyjnych. Misją firmy jest realizacja celów założonych przez klientów w zakresie inwestowania, oszczędzania oraz pomnażania kapitału.

Współpraca

Zaufanie i wieloletnia współpraca

Szereg naszych partnerów biznesowych gwarantuje, iż dobrane dla klienta rozwiązanie jest spersonalizowane i zawsze odpowiada jego potrzebom. W świadczeniu usług w zakresie doradztwa finansowego stawiamy na długoterminowe relacje, co w połączeniu z satysfakcją naszych klientów w ramach realizowanych projektów, zaowocuje wzajemnym zaufaniem i wieloletnią współpracą.

Poznaj nasz zespół

Karol Błażewski

Prezes zarządu i założyciel Grupy Gravier

Specjalizuje się w skutecznym budowaniu i wdrażaniu długofalowych strategii biznesowych. Ekspert w zakresie rozwiązań finansowych. Związany z rynkiem finansowym od 2011 roku, w swojej karierze powiązany z wieloma instytucjami z sektora bankowości i ubezpieczeń. Wieloletni menedżer zespołów finansowych. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, kierunek International Business.

Dawid Pałka

Założyciel i Dyrektor Finansowy grupy Gravier

Od 2012 roku związany z rynkiem finansowym. Wielokrotnie zasiadał w zarządach prywatnych spółek finansowych, które sukcesywnie rozwijał na rynku dochodząc do statusu lidera swojego sektora począwszy od sektora bankowości (Bank BPH S.A. i Getin Bank S.A.). Doradzał korporacjom takim jak T.U. AEGON, T.U. AXA, TFI Superfund, DM Copernicus w zakresie sprzedaży klientom strategicznym. Podczas swoich studiów na Uniwersytecie Jagiellońskim na kierunku Ekonomia międzynarodowa zdobył bogate doświadczenie w zakresie zarządzania strukturami spółek.

Paweł Brańka

Członek rady nadzorczej

Absolwent Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży finansowej, jakie w pierwszej kolejności zdobywał w instytucjach bankowych, będąc odpowiedzialnym za współpracę z klientem korporacyjnym. Na dalszych etapach kariery współpracował z podmiotami rynku kapitałowego, takimi jak domy maklerskie, towarzystwa funduszy inwestycyjnych i fundusze typu Venture Capital. Wielokrotnie brał udział w procesie IPO na głównym parkiecie Warszawskiej Giełdy Papierów wartościowych, jak również na rynku NewConnect.

Jakub Wilczyński

Dyrektor biura klientów strategicznych

Absolwent studiów magisterskich Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku organizacja i zarządzanie studia menedżerskie - specjalność nadzór korporacyjny. Posiada 5-letnie doświadczenie w branży finansowo-ubezpieczeniowej. Karierę zawodową rozpoczął w 2014r., podejmując współpracę z dużymi podmiotami sektora korporacyjnego w zakresie doradztwa kredytowego oraz ubezpieczeniowego, stawiając swe kroki z partnerami takimi jak Alior Bank, Metlife, Signal Iduna, czy grupa Getin Holding. Od roku 2016 związany z inwestycją rynku kapitałowego, realizując projekty podmiotów zarówno prywatnych, jak i publicznych. Ekspert do spraw IPO spółek rozwijających się z sektora IT oraz Game-Dev. W 2018 roku objął stanowisko dyrektora zespołu sprzedażowego w zakresie alokacji aktywów klienta strategicznego.

Bogdan Rzeżucha

Dyrektor biura sprzedaży

Od początku kariery związany z rynkiem funduszy inwestycyjnych. W instytucjach finansowych odpowiadał za nadzór nad realizowaniem zadań z zakresu zarządzania ryzykiem i audytu wewnętrznego. Uczestniczył w tworzeniu i wdrażaniu produktów finansowych AgioFunds TFI S.A, Superfund TFI. Zwolennik strategii „customer focus” z doświadczeniem w bezpośredniej obsłudze klienta. Z wykształcenia magister ekonomii ze specjalizacją zarządzanie w biznesie międzynarodowym.

Angelika Maj

Menadżer Biura

Od początku kariery zawodowej ściśle związana z obszarem finansów i rynkami finansowymi. Z firmą Gravier Investment współpracuje od jej powstania. Doradca w Towarzystwach Funduszy Inwestycyjnych SuperFund, Agio Fands oraz Domem Maklerskim Copernicus. Uczestniczka kilkudziesięciu szkoleń z dziedziny zarządzania, bankowości, finansów oraz prawa. Specjalistka w pozyskiwaniu klienta strategicznego oraz bezpośredniej jego obsłudze. Od 2017 specjalizująca się w przepływie kapitału w branży GameDev do spółek będących pre IPO.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Skontaktuj się z nami

Kontakt